Informace

Obecné podmínky

Veškeré objednávky podané prostřednictvím www.fingerpro.cz jsou závazné. Není-li mezi účastníky sjednána trvalá kupní smlouva v písemné formě dodá FINGER-PRO.s.r.o. zboží na základě elektronické objednávky a specifikace zákazníka (objednávky doručené prostřednictvím elektronické pošty).

Ceny a záruka

Provozovatel internetových stránek, firma FINGER-PRO.s.r.o. je plátcem DPH, ceny jsou tedy uváděné bez DPH (na zboží se vztahuje 20 % DPH).
Veškeré námi nabízené zboží je vysoké kvality a vztahuje se na něj dvouletá záruka. Kvalita zboží byla ověřena firmou TESTALARM, s.r.o. a TREZOR TEST, s.r.o. (vice na www.testalarm.cz, www.trezortest.cz ). Potřebné informace k montáži a obsluze zajištujeme v písemném srozumitelném návodu přiloženém k výrobku.

Zpracování objednávky

Po odeslání objednávky Vás bude kontaktovat naše zákaznická podpora, buď telefonicky nebo na email který při objednávce zadáte.

Způsob platby

Zákazník má na výběr z následujících typů plateb:

  • Hotovost - platba při osobním převzetí zboží buď v provozovně, nebo na místě u zákazníka. (podmínkou je telefonická domluva s dodavatelem)
  • Předběžná platba – zákazník bude kontaktován a informován o stavu objednávky, poté provede platbu na účet provozovatele internetového obchodu. Po připsání částky na účet bude zboží neprodleně odesláno zákazníkovi na fakturační, resp. doručovací adresu uvedenou v objednávce.

Dodání zboží

Termín dodání je závislý na druhu objednaného zboží. V převážné většině případů se pohybuje v rozmezí 2-4 pracovních dnů. Pokud ovšem zboží není skladem dodací lhůta je 2 až 3 týdny.

Reklamace

Reklamace je podmíněna průkazností nákupu reklamovaného zboží u společnosti FINGER – PRO, s.r.o., čehož důkazem je daňový doklad – faktura.
Ochrana osobních dat
Firma FINGER – PRO, s.r.o., si váží Vaší důvěry a zavazuje se, že bude chránit Vaše data, která musela být uvedena při realizaci objednávky. Vaše data nebudou v žádném případě poskytnuta třetí osobě. Vaše data mohou být využita pouze provozovatelem internetových stránek fingerpro.cz a to pouze pro účely statistického zpracování a přímé komunikace se zákazníkem.
Firma FINGER-PRO,s.r.o. není a nemůže být zodpovědna za uchovávaní a nakládaní s osobními údaji ze strany zaměstnavatele a uživatele docházkových systémů na otisk prstu. Zodpovědnost tímto leží na správci těchto údajů. Existence této povinnosti se liší v závislosti na podmínkách stanovených v zákoně.
V případě konkretních dotazů, dotazů může každý uživatel (správce) kontaktovat Uřad pro ochranu osobních údajů http://www.uoou.cz/uoou.aspx nebo pravni kancelar JUDr. Michala Salomouna,specialistu na ochranu osobnich udaju .
http://www.oou.cz/index.php?file=dotazy/otisky_prstu_zamestnancu_jako_citliva_data


Přihlášení uživatele

Rychlý kontakt

FINGER - PRO, s.r.o.
Mlýnská 260
790 65  Žulová

Tel.: +420 777 804 382
FAX :+420 584 437 315 © 2019, FINGER - PRO, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing